Atribuită Cumpărare directă

USTUROI LAMAI PERE MERE GOLD MERE ROSII DROJDIE MARAR VERDE PATRUNJEL VERDE OUA BANANE MAZARE MANDARINE

Număr anunț
DA24960899
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN (CUI 29097506)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
03221120-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750,45 RON
Valoare atribuită
750,45 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750,45 RON

din 750,45 RON estimat