Atribuită Cumpărare directă

REPARATII RETEA DE ILUMINAT PUBLIC ,80 BUC LĂMPI , INLOCUIRE CABLU RUPT - 900 ml, REPARATII 8 PUNCTE DE APRINDERE , INTINDERE CABLU RETEA , IN COMUNA SMARDAN

Număr anunț
DA25015127
Autoritate contractantă
Comuna Smardan, judetul Galati(Comuna Smardan) (CUI 4150000)
Furnizor / câștigător
RBX ELECTRIC FLASH LED (CUI 33708772)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.500 RON
Valoare atribuită
39.500 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.500 RON

din 39.500 RON estimat