Atribuită Cumpărare directă

46/03.02.2020(RAR Bacau) Revizie 40.000 km., auto motorizare diesel

Număr anunț
DA24984618
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
774,12 RON
Valoare atribuită
774,12 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

774,12 RON

din 774,12 RON estimat