Atribuită
Cumpărare directă
Detergent tri-enzimatic pentru instrumentar cu excelenta putere de curatare, inclusiv a sângelui, biofilmului sau a substantelor de contrast. Foarte buna compatibilitate cu orice tip de material datorita continutului în inhibitori de coroziune si agenti anti-spumare. Compatibilitate crescuta cu sterilizantii chimici pe baza de glutaraldehida. Poate fi utilizat si în bai cu ultrasunete. Producator: Dr. Schumacher - Germania
- Număr anunț
- DA25003482
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.185 RON
- Valoare atribuită
- 1.185 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.