Atribuită Cumpărare directă

Dispozitive de fixare: surub autoforant cu cap hexagonal si saiba, 4.8x35 mm, pentru lemn , 100 buc/cutie - 5 cutii; holsurub 5x140 mm, 100 buc/cutie - 1 cutie; surub autofiletant (negrese) 4.5 mm, 500 buc/cutie - 1 cutie.

Număr anunț
DA24998506
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
FILIPOS SRL (CUI 18377217)
Cod CPV
44530000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108,43 RON
Valoare atribuită
108,43 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108,43 RON

din 108,43 RON estimat