Atribuită Cumpărare directă

PANOU MASCATURA - ELEMENTE SCENOGRAFICE DECORATIVE Panouri Laterale intrari public si actori Montate pe Gradene Structura de lemn acoperita cu lemn, acoperire cu vopsea ignifuga DIMENSIUNE : 3000x2115

Număr anunț
DA25000419
Autoritate contractantă
TEATRUL MAGHIAR DE STAT "CSIKY GERGELY (CUI 2491141)
Furnizor / câștigător
ALTAX SRL (CUI 12889617)
Cod CPV
44212380-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.270,64 RON
Valoare atribuită
6.270,64 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.270,64 RON

din 6.270,64 RON estimat