Atribuită Cumpărare directă

Desderman Pure, Desderman Pure GEL, Desmanol Pure, Gigasept PAA

Număr anunț
DA25013715
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.807 RON
Valoare atribuită
2.807 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.807 RON

din 2.807 RON estimat