Atribuită
Cumpărare directă
Robinet cu sfera nr.2 FI-FI o 1/2'' buc 60 6.60 Robinet cu sfera nr.2 Fi-FI o 3/4'' buc 152 7.60 Robinet cu sfera nr.2 FI-FI o 1'' buc 50 12.90 Robinet cu sfera nr.1 FI-FI o 1 1/4'' buc 10 24.30 Robinet cu sfera nr. 2 FI-FI o 2'' buc 4 59.00 Robinet cu sfera nr,1 FI-FE o 1/2' buc 50 6.90 Robiner cu sfera nr,1 FI-FE o 3/4'' buc 100 8.30 Robinet cu sfera nr.1 FI-FE o1'' buc 18 13.70 Robinet fonta o 1/2'' buc 28 12.50 Robinet fonta o 3/4'' buc 28 15.50 Robinet fonta o 1'' buc 4 21.00 Fuior canepa leg 32 1.90 Banda teflon role 22 0.90
- Număr anunț
- DA24975375
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 44411100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.045,40 RON
- Valoare atribuită
- 5.045,40 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.