Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in legatura cu piata media, respectiv performantele de audienta a posturilor TV din Romania. Prin posturi tv ne referim la posturi tv generaliste, de stiri, cu profil sportiv etc

Număr anunț
DA25005438
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE ATLETISM (CUI 4203423)
Furnizor / câștigător
SPORTS NETWORKING S.R.L. (CUI 41852859)
Cod CPV
79341100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
09.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat