Atribuită Cumpărare directă

iaurt cu bifidus si fulgi porumb, ambalat la pahar de plastic de 150 gr., 12 bucati pe bax, comanda in baxuri.

Număr anunț
DA25005979
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.40 (CUI 29170992)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI 1755369)
Cod CPV
15551310-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,80 RON
Valoare atribuită
136,80 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,80 RON

din 136,80 RON estimat