Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1. CIMENT HEIDELBERG 40 KG\SAC BUC 8 18.25 2. GLET DE INTERIOR CT 126 20 KG BUC 32 22 3. VOP. LAV. ANTIMUCEGAI SUPERWEISS 25L=40KG BUC 3 301.68 4. AMORSA ANTIMUCEGAI DANKE 10 L BUC 5 31 5. VOPSEA ALBA DANKE EXTERIOR 10L BUC 4 137.8 6. VAR HIDRATAT 20KG\SAC BUC 6 10.67 7. PENSULA 5CM MANER LEMN BUC 9 6.16
- Număr anunț
- DA25003496
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.580,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.580,70 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.