Atribuită Cumpărare directă

Soluție alcoolică cu 2% clorhexidină, colorata, pentru dezinfecţia chirurgicala a pielii intacte si mainilor. Eficacitate bactericida, levurocida, micobactericida, virucida. Testat conform EN 13727, EN 13624, EN 14348, EN 14476. Produs avizat de catre Comisia Nationala pentru Produse Biocide din cadrul Ministerului Sanatatii. Aviz Nr. 4458BIO/01/12.24. Producator: Dr. Schumacher - Germania

Număr anunț
DA24937565
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
743,70 RON
Valoare atribuită
743,70 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

743,70 RON

din 743,70 RON estimat