Atribuită
Cumpărare directă
REZERVOR SEMIINALTIME RIO AP110 BRAVO-1 buc PROIECTOR LED 100W LUMINA RECE 3021720 VISION TAXA VERDE INCLUSA 0.6-5 buc RACORD FLEXIBIL 1/2X3/8 L60 FF PWS85 SERSTILL-1 buc SURUB METAL CU DIBLU 90909/535959 RB 8X40K PROFIX-2 set ADEZIV CONTACT ADHESIVE(KIT) 650ML 442003/442002 BISON-1 buc
- Număr anunț
- DA24965370
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 703,62 RON
- Valoare atribuită
- 703,62 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.