Atribuită
Cumpărare directă
Achiziţionare servicii pentru efectuarea cursului de instruire privind însușirea noțiunilor fundamentale de igienă a personalului îngrijitor de la Serviciul Public Administrația Piețelor in data de 14.02.2020 conform Anexa la referat nr. 1439/16.01.2020 atasata
- Număr anunț
- DA24935987
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- COMARGO SRL (CUI 15361526)
- Cod CPV
- 80561000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100 RON
- Valoare atribuită
- 100 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.