Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner HP CF411X cyan 5000 PAGINI (5K) compatibil cu imprimantele HP Color LaserJet Pro M452, MFP 477 FDN FDW, M377 Cartus toner HP CF411xC cyan compatibil albastru HP 411X High Yield Cyan LaserJet Toner Cartridge (5k) pt imprimantele HP Color LaserJet Pro M452 HP Color LaserJet Pro MFP 477FDN HP Color LaserJet Pro MFP 477FDW HP Color LaserJet Pro MFP 477 HP Color LaserJet Pro MFP 477 FDN HP Color LaserJet Pro MFP 477 FDW HP Color LaserJet Pro MFP M377 HP 452 HP 477 HP CF 411 HP CF411 HP CF-411 Transport gratuit pentru minim 2 buc, sau o comanda minima cumulata de 100 lei + tva ep66l miv108-180l-ork

Număr anunț
DA24937261
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,85 RON
Valoare atribuită
121,85 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,85 RON

din 121,85 RON estimat