Atribuită Cumpărare directă

Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze urmatoarele produse: 1) profil special gips carton din tablă zincată, Rigiprofil CD 60x28x2600mm = 4buc.; 2) profil special gips carton din tablă zincată, Rigiprofil UD 28x27x4000mm = 6buc.; 3) profil special gips carton din tablă zincată, Rigiprofil CW 100x50x3000mm = 64buc.; 4) profil special gips carton din tablă zincată, Rigiprofil UW 100x40x4000mm = 30buc.; 5) profil rigips de colt din aluminiu, 30x30mm, 3m = 25buc.; 6) surub rigips autoperforant, cap înnecat, din oțel fosfatat 3,5x25mm = 7 cutii, 7) banda mascare Baudeman 4359 - 43, alba, interior, 38 mm = 15buc.; 8) folie protectie mobilier, Lumytools LT 07668, 0.03 mm, 5 x 4 m = 25buc.; 9) Folie protectie mobilier, Lumytools LT 07664, 0.02 mm, 5 x 4 m = 10buc.; 10) Banda autoadeziva pentru imbinare Rigips, 90 m = 3 buc.; 11) Ipsos Rigips Super 25 kg = 2buc.; 12) Glet pentru finisaje fine, pe baza de ciment, Ceresit CT 127, interior, 20 kg = 4buc.; 13) Amorsa perete Danke, interior / exterior, 10 L = 3buc.; 14) Burete abraziv pentru slefuire vopsea / lac / chit / lemn, Klingspor SK700A, 125 x 89 x 25 mm, granulatie 120 = 10buc.; 15) Vopsea lavabila interior, Danke - peretii respira, alba, 25 L = 3buc.; 16) Tabla perforata de 1 mm grosime, cu gauri patrate 10 x 10 mm. L x l = 1000 x 1000 mm = 2buc.

Număr anunț
DA24931776
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44334000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.936,07 RON
Valoare atribuită
3.936,07 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.936,07 RON

din 3.936,07 RON estimat