Atribuită Cumpărare directă

Ace biopsie renala. Se va incheia contract de furnizare pana la 31.12.2019. Achizitorul va emite comenzi functie de creditele bugetare aprobate. Marfa se livreaza numai la comanda beneficiarului.

Număr anunț
DA24940910
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
Cod CPV
33141323-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.770 RON
Valoare atribuită
4.770 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.770 RON

din 4.770 RON estimat