Atribuită Cumpărare directă

UPS Socomec Netys PR MT 2000VA , NPR-2000-MT. OUTPUT Capacitate putere 1400W/2000VA Voltaj nominal output 230 V Distorsiuni Voltaj nominal +/- 10% Frecventa output 50 - 60 Hz Conectori output 6 x IEC 320 INPUT: Voltaj nominal input 230 V Frecventa input 50 - 60 Hz Conectori input IEC 320 BATERIE SI TIMP FUNCTIONARE: Baterii incluse 1 Protectie la supratensiune DC Protectie completa Timp mediu de functionare ~ 60 min MANAGEMENT: Management Da Sloturi de conectare USB Panou de control LCD Software Local View PROTECTIE Protectie supratensiune Da Protectie cabluri de date RJ-45 ALTELE Dimensiuni 145 x 390 x 205 mm Greutate (Kg) 13.2 Altele AVR NPR-2000-MT.Termen de garantie 24 luni. Transportul inclus in pret. Termen de livrare: 10 zile. Beneficiar: ICCRR Mocan Vasile Solicitant : Geczi Felicia

Număr anunț
DA24977172
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
31682530-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.619 RON
Valoare atribuită
1.619 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.619 RON

din 1.619 RON estimat