Atribuită Cumpărare directă

Husa sonda ecograf, 15x100 cm Pentru mai multe dimensiuni si modele solicitati oferta la www.liamed.ro, office@liamed.ro sau tel +40 268327490

Număr anunț
DA24931083
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33141240-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.900 RON
Valoare atribuită
4.900 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.900 RON

din 4.900 RON estimat