Atribuită Cumpărare directă

Saci extra rezistenti MISAVAN 35 L, 50 buc/rola, 3000 buc in Februarie, 3500 buc in Mai, 3500 buc in Septembrie. Saci rezistenti MISAVAN, 60L, 50 buc/rola, 10000 buc in Februarie 17500 buc in Mai, 17500 buc in Septembrie. Prima livrare pana pe data de 07.02.2020

Număr anunț
DA24932691
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.200 RON
Valoare atribuită
6.200 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.200 RON

din 6.200 RON estimat