Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca, în conformitate cu prevederile legislative în materie (Legea nr.319/2006 a securitatii si sanatatii în munca; HG nr.1425/2006 pentru aprobarea normelor metodologice de aplicare a Legii nr.319/2006, actualizate, cu modificarile si completarile ulterioare).

Număr anunț
DA24938032
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC MEDIAS (CUI 28902631)
Furnizor / câștigător
SAN-SIG SRL (CUI 25149033)
Cod CPV
79417000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat