Atribuită Cumpărare directă

ALIMENTE=FEBR 2020

Număr anunț
DA24929140
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
MADIRAL SRL (CUI 13402514)
Cod CPV
15331462-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.441 RON
Valoare atribuită
9.441 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.441 RON

din 9.441 RON estimat