Atribuită
Cumpărare directă
CMIASVB SA achizitioneaza Robot - redresor 12/24V GYS NEOSTART 620 Alimentare: 230 V/50 Hz Valoarea siguranţei necesare la reţea: 16 A Tensiune de ieşire: 12 – 24 V Curent de pornire: 360 A Curent maxim de pornire: 620 A Curent de încărcare: 60 A Valoare eficace RMS de încărcare: 90 A 3 trepte de reglare a curentului de reîncărcare Capacitate de încărcare baterie:20 – 1350 Ah Dimensiuni: 47x32x27 mm Masa: 24,5 Kg
- Număr anunț
- DA24934091
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA INTRETINEREA ARBORILOR SI SPATIULUI VERDE BUCURESTI S.A. (CUI 37829106)
- Furnizor / câștigător
- EDYMAX SRL (CUI 24304996)
- Cod CPV
- 31153000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.047,06 RON
- Valoare atribuită
- 2.047,06 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.