Atribuită
Cumpărare directă
48422000-2 Suite de pachete software (Rev.2) DESCRIERE: Detalii: 2 x Licențe Office - Microsoft Volume Licensing Service Center suplimentare la: Numele companiei clientului final: Colegiul National “C.D. Loga” Caransebes Numărul autorizaţiei: 02094947ZZE2102 Numărul licenţei: 87622138 Data licenţei: 2019-02-25
- Număr anunț
- DA24929863
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC C.D.LOGA CARANSEBES (CUI 3228578)
- Furnizor / câștigător
- CS - GEMINI INFOGHID SRL (CUI 16913777)
- Cod CPV
- 48422000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 823,68 RON
- Valoare atribuită
- 823,68 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.