Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare RCA 1 an, pentru 7 vehicule - UM 0836 Bacau, conform ofertei dvs din 28.01.2020, transmisa la anunt ADV1127038. Politele de asigurare RCA, vor fi emise in baza datelor tehnice mentionate in tabelul atasat la anuntul ADV1127038, si la prezenta comanda.
- Număr anunț
- DA24932188
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0836 BACAU (CUI 4278590)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.976,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.976,48 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.