Atribuită
Cumpărare directă
Cartus CF413X Magenta 5000 pagini compatibil HP Color LaserJet Pro M452, MFP 477 FDN FDW, M377 Cartus toner HP CF413 M magenta HP Color LaserJet Pro M452, MFP 477 FDN FDW rosu pt imprimantele HP Color LaserJet Pro M452 HP Color LaserJet Pro MFP 477FDN HP Color LaserJet Pro MFP 477FDW HP Color LaserJet Pro MFP 477 HP Color LaserJet Pro MFP 477 FDN HP Color LaserJet Pro MFP 477 FDW HP Color LaserJet Pro MFP M377 HP 452 HP 477 HP CF 413 HP CF413 HP CF-413 Transport gratuit pentru minim 2 buc, sau o comanda minima cumulata de 100 lei + tva ep66l
- Număr anunț
- DA24937296
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121,85 RON
- Valoare atribuită
- 121,85 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.