Atribuită Cumpărare directă

Imipenem/Cilastatin 500mg/500mg-pulb.pt.sol.perf. x 10

Număr anunț
DA34833278
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
382,44 RON
Data publicării
12.01.2024 13:46
Data finalizării
15.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

382,44 RON