Atribuită
Cumpărare directă
MASCA FFP 3- masca de protectie TIP 3M respiratorie cu filtru HEPA, supapa FFP3 si ventil. Forma unica , racoreste si usureaza respiratia, reduce acumularea de caldura, este hipoalergica, nu contine latex si se pliaza perfect pe fata, nepermitand particulelor sa intre sub masca. Prinderea pe cap se face cu curele elastice din cauciuc sintetic: marime adulti
- Număr anunț
- DA24939031
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
- Furnizor / câștigător
- M & G MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI 39079205)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 30.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.