Atribuită Cumpărare directă

10 7055509 SAPUN LICHID SPA AMIANO 5L BUC 6,00 31,33 157,97 30,01 20 7012672 SANO SAPUN LICHID HN TECHNO 4L BUC 8,00 25,11 168,81 32,07 30 7009219 AXIAL SAPUN LICHID 1L BUC 10,00 3,15 26,47 5,03 40 7032778 DERO AUTO OZON 20 KG BUC 1,00 142,00 119,33 22,67 50 7001671 DERO MANUAL OZON 20KG BUC 1,00 136,01 114,29 21,72 60 7051477 IGIENOL DEZINFECTANT MARIN 750ML BUC 9,00 17,52 132,50 25,18 70 7041086 ALBIO SAPUN 5L GREEN LAGOON BUC 3,00 29,58 74,57 14,17 80 7041085 ALBIO SAPUN 5L FRESH BUC 2,00 29,58 49,71 9,45

Număr anunț
DA24955547
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC ''EMANUIL GOJDU'' HUNEDOARA (CUI 4634094)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
843,65 RON
Valoare atribuită
843,65 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

843,65 RON

din 843,65 RON estimat