Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de prevenire si protectie in domeniul securitatii si sanatatii in munca se vor desfasura in cadrul Comitetului Olimpic Sydney 2000 si vor include: - Elaborarea si/sau completarea instructiunilor proprii de securitate si sanatate in munca, tehnice, de lucru, precum si a instructiunilor/regulilor proprii de aplicare a prevederilor Legii securitatii si sanatatii in munca nr. 319/2006, in functie de particularitatile proceselor de munca - Intocmirea fiselor de instruire individuala privind securitatea si sanatatea in munca - Elaborarea planului de prevenire si protectie - Instruirea in domeniul SSM la categoriile de personal existent - Cercetarea accidentelor de munca cauzatoare de incapacitate temporara de munca, impreuna cu reprezentantii COSR - Departament Complex Olimpic Sydney 2000 - Informarea in timp util a COSR - Departament Complex Olimpic Sydney 2000 despre obligatiile legale care incumba acestuia privind protectia muncii, precum si informarea despre obligatiile legale impuse prin modificarile legislative in domeniu - Consilierea COSR - Departament Complex Olimpic Sydney 2000 privind intocmirea si depunerea documentatiei obligatorii in relatia cu autoritatile si institutiile publice competente in materie - Valoarea totala reprezinta: tariful lunar/salariat de 15,00 lei x 90 angajati (COSR - Departament Complex Olimpic Sydney 2000) x 11luni (pentru perioada februarie - decembrie 2020).
- Număr anunț
- DA24955274
- Autoritate contractantă
- Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
- Cod CPV
- 79417000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.850 RON
- Valoare atribuită
- 14.850 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.