Atribuită Cumpărare directă

Turbina de unica folosinta cu piesa bucala inclusa pentru apparat Spirolab III

Număr anunț
DA24968387
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33124130-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.560 RON
Valoare atribuită
1.560 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560 RON

din 1.560 RON estimat