Atribuită
Cumpărare directă
154/23.01.2020(OCP) 1. SR EN 50342-4:2010 Baterii de acumulatoare cu plumb pentru pornire. Partea 4: Dimensiunile bateriilor pentru vehicule grele Limba engleza - 1 bucata - 77.64 ron fara TVA 2. SR EN 50342-1:2016/A1:2019 Baterii de acumulatoare cu plumb pentru pornire. Partea 1: Prescripţii generale şi metode de încercare Limba engleza - 1 bucata - 65.52 ron fara TVA RIDICARE DE LA SEDIUL ASRO
- Număr anunț
- DA24971005
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 143,16 RON
- Valoare atribuită
- 143,16 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.