Atribuită Cumpărare directă

MINGI TENIS DUNLOP FORT ALL COURT 4 MINGI/CUTIE necesare CSM Oradea pentru buna organizare a turneului de tenis Cupa Vulturul Negru in perioada: 08-11.02.2020, la terenurile de tenis de la arena Antonio Alexe.

Număr anunț
DA24979822
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL ORADEA (CUI 15569544)
Furnizor / câștigător
RENAMED FARMA SRL (CUI 6488777)
Cod CPV
37452710-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,30 RON
Valoare atribuită
393,30 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,30 RON

din 393,30 RON estimat