Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii de reparare autoturism audi a6 B 11 WDR.

Număr anunț
DA24948277
Autoritate contractantă
AUTORITATEA PENTRU ADMINISTRAREA ACTIVELOR STATULUI (CUI 11795573)
Furnizor / câștigător
EREBUS TEHNICS INTERNATIONAL SRL (CUI 6521580)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.993,28 RON
Valoare atribuită
3.993,28 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.993,28 RON

din 3.993,28 RON estimat