Atribuită Cumpărare directă

APROV PT BSMIL NR. NEC. 1892/30.01.20 PACHET REACTIVI BSMIL

Număr anunț
DA24954604
Autoritate contractantă
AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.711,48 RON
Valoare atribuită
10.711,48 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.711,48 RON

din 10.711,48 RON estimat