Atribuită
Cumpărare directă
1.Agrafe mari 78 2.Agrafe mijlocii 50 3.Agrafe mici 33 4.Hartie cub+suport color 5.Hartie cub alb 6.Lipici 40gr UHU 7.Clipsuri 41mm 8.Clipsuri 32mm 9.Clipsuri 19mm 10.Suport pix plasa 11.Scotch lat 12.Scotch ingust 13.Plicuri A4 silicon 14.Plicuri A5 silicon 15.Plicuri A6 silicon 16.Plicuri burduf 17.Dosar pvc 18.Capse 24/6 19.Folie protectie 20.Decapsator 21.Post it 76x76 22.Post it index pvc 23.Evidentiator 4/set 24.Pix pvc Pensan 25.Pix gel 26.Pasta corectoare UHU 27.Mine creion 0.5 28.Cerneala calimara Parker 29.Plicuri CD 30.Marker CD 2 capete 31.CD 32.Caiete cu arc A5 33.Patroane cerneala Parker
- Număr anunț
- DA24969562
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.280,57 RON
- Valoare atribuită
- 3.280,57 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.