Atribuită
Cumpărare directă
Storcator fructe/legume Storcator cu melc: Nu Putere: 700 W Trepte viteza: 2 Recipient pentru pulpa: Da Capacitate recipient pulpa: 2 l Capacitate recipient suc: 1.25 l Diametru tub: 73 mm Accesorii: Cleme de prindere si fixare din aluminiu; Con de scurgere; Perie de curatat; Sita din inox Functii si programe Functii si tehnologii: Componente lavabile in masina de spalat vase; Eliminarea automata a pulpei reziduale Sistem siguranta: Da Anti-picurare: Da Stocare cablu: Da Caracteristici tehnice: Culoare: Alb; Verde Greutate: 4.99 kg Lungime cablu alimentare: 1 m Dimensiuni (W x D x H): 310 x 312 x 180 mm
- Număr anunț
- DA24966211
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1, CERNAVODA (CUI 29335047)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 39711200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 361,34 RON
- Valoare atribuită
- 361,34 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.