Atribuită
Cumpărare directă
DIVERSE ARTICOLE DECORATIVE - RECUZITA MICA PENTRU SPECTACOL AGENDA DE BUZUNAR BUC 1 X 5.04 LEI = 5.04 CEAS CLASIC BUC 1 X 54.62 LEI = 54.62 CUTIE DE CADOU BUC 1 X 21.85 LEI = 21.85 CUTIE DIN LEMN - TABACHERA BUC 1 X 84.87 LEI = 84.87 CUTIE MUZICALA BUC 1 X 37.82 LEI = 37.82 CUTIE VINTAGE PENTRU DOCUMENTE BUC 1 X 47.06 LEI = 47.06 CUTIUTA MICA BUC 1 X 5.04 LEI = 5.04 PEISAJ INRAMAT BUC 1 X 26.05 LEI = 26.05 PIEPTAN BUC 1 X 3.36 LEI = 3.36 PORTOFEL BUC 1 X 24.37 LEI = 24.37 VERIGHETA - GABLONTURI BUC 2 X 23.95 LEI = 47.90 CUTIE PENTRU GABLONTURI BUC 2 X 10.92 LEI = 21.85 COS PENTRU PAINE BUC 1 X 15.97 LEI = 15.97 SET 5 UMERASE DIN LEMN BUC 1 X 10.92 LEI = 10.92 SET CARLIGE DIN LEMN BUC 1 X 15.97 LEI = 15.97 COS DIN NUIELE BUC 1 X 25.21 LEI = 25.21 SIFON BUC 2 X 37.39 LEI = 74.79
- Număr anunț
- DA24948417
- Autoritate contractantă
- TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
- Furnizor / câștigător
- ALTAX SRL (CUI 12889617)
- Cod CPV
- 39298900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 522,69 RON
- Valoare atribuită
- 522,69 RON
- Data publicării
- 30.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.