Atribuită Cumpărare directă

1 JP-6215CD Distrugator documente 15 coli No. 6215CD Jinpex Buc 2 610,50

Număr anunț
DA24987509
Autoritate contractantă
Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I. (CUI 24367374)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
30191400-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.221 RON
Valoare atribuită
1.221 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.221 RON

din 1.221 RON estimat