Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia este realizata de Autoritatea pentru Reforma Feroviară (A.R.F.), in cadrul proiectului POIM 2014+125887 (Contract de finantare nr. 26-RUIC 77/16.01.2019). Obiectul achizitiei ( in conformitate cu LISTA (cu cerinte) detaliata, atasata la prezenta achizitie): - Calculator digital de birou (12 digiti); - Prelungitor electric (cablu electric); - Stampila mecanica, numerotare automata; - Aparat de laminat A4/A3; - Folii A4 pentru laminator; - Folii A3 pentru laminator. Produsele trebuie să fie noi, intacte (fără defecte funcționale și estetice) și în ambalaje sigilate. Aparatul de laminat va fi insotit de certificat de garantie (min.2 ani). Persoana de contact: Christian ORENDI Telefon: 0775 377 554
- Număr anunț
- DA24996745
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 42994230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.224 RON
- Valoare atribuită
- 2.224 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.