Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE PULPA VITA FARA OS VACUUM DIANA 4260G ARO GOGOSARI IN OTET 4100G D-ALE GURII CASTR 9-12CM 5KG MB MELCI SPIRALA 200G ARNOS FRUNZULITE 800G MIRODENIA BAZA MANCARURI 38G MAGURA PRAJ LAPTE 40G JOE NAPOL VANILIE FINO BURETE

Număr anunț
DA24997215
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTE SIGISMUND TODUTA (CUI 4374725)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
03140000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
911,25 RON
Valoare atribuită
911,25 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

911,25 RON

din 911,25 RON estimat