Atribuită Cumpărare directă

R0760 PULPA POPRC FARA OS REFRIGERATA=10.9KG*21.45; R09040SUNCA PUI=1.95KG*15.83;

Număr anunț
DA24982927
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 (CUI 29055454)
Furnizor / câștigător
GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI 5288797)
Cod CPV
15890000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264,66 RON
Valoare atribuită
264,66 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

264,66 RON

din 264,66 RON estimat