Atribuită Cumpărare directă

Fisa contract de imprumut biblioteca, A5 / 100 BUC * 0.2 lei = 20 lei; Registru evid. activitatii bibliotecii A4/f/v, cop.mucava / 1 BUC * 25.08 lei = 25.08 lei -Registru miscare fond de publicatii, A4 100file, f/v cop.mucava / 1 BUC * 25.65 lei = 25.65 lei.

Număr anunț
DA25008591
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 38 DIMITRIE CANTEMIR CONSTANTA (CUI 29443774)
Furnizor / câștigător
ARAFURA SRL (CUI 13791411)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70,73 RON
Valoare atribuită
70,73 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70,73 RON

din 70,73 RON estimat