Atribuită
Cumpărare directă
Se vor executa Lucrari de intretinere a instalatiilor electrice de alimentare, de utilizare si iluminat public pentru Comuna Aușeu. Lucrarile vor consta in: • Lucrari de intretinere si reparatii instalatii electrice de alimentare si utilizare, cuprinzand: - intretinere si reparatii bransamente electrice; - intretinere si reparatii instalatii electrice de utilizare: tablouri electrice, instalatii electrice de forta si iluminat interioare sau exterioare, - verificari la instalatiile electrice, constatari, etc. • Lucrari de intretinere si mentenanata a sistemului de iluminat public, cuprinzand: - inlocuirea surse de lumina (bec, tub, etc.) arse, - remediere contacte imperfecte, - reparare sau inlocuire sisteme de aprindere a iluminatului public (contactoare, senzori crepusculari, sigurante MPR, etc.), - verificarea retelelor de iluminat public, - extinderea retelelor de iluminat public, - montare corpuri de iluminat public (clasice, cu bec economic, cu LED, etc.)
- Număr anunț
- DA24986170
- Autoritate contractantă
- COMUNA AUSEU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI AUSEU) (CUI 4390488)
- Furnizor / câștigător
- LARA ELECTRIC S.R.L. (CUI 18247551)
- Cod CPV
- 45310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.