Atribuită Cumpărare directă

Adesilex G19 10 kg (A+B)- 9 buc

Număr anunț
DA24953893
Autoritate contractantă
ORASUL MARASESTI (CUI 4410623)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.059,38 RON
Valoare atribuită
2.059,38 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.059,38 RON

din 2.059,38 RON estimat