Atribuită Cumpărare directă

vitamina C750mg/5mlx5 fiole, paracetamol perf x50pg/cutie, mydocalm 150mgx30cp,fraxiparine 3800ui/0.4mlx10/cutie ,algocalmin cp500mgx20/cutie. PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA FERMA !

Număr anunț
DA24982189
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33616000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.347,66 RON
Valoare atribuită
2.347,66 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.347,66 RON

din 2.347,66 RON estimat