Atribuită Cumpărare directă

cot racire D50mmx250x250

Număr anunț
DA24995259
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
ARDAROM ACTIV SRL (CUI 31182727)
Cod CPV
44134000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260,60 RON
Valoare atribuită
1.260,60 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260,60 RON

din 1.260,60 RON estimat