Atribuită
Cumpărare directă
Realizare lucrarilor sitematice de cadastru in vederea inscrierii imobilelor in cartea funciara conform OUG nr 35/28.06.2016 in sectorul 26 , UAT Radaseni. Actualizare in urma modificarilor: ODG nr. 849/28.07.2016, ODG nr. 353/24.03.2017, ODG nr 511/16.05.2017, ODG nr. 979/05.08.2016, OG nr. 31/23.04.2018, ODG. 325/24.04.2018
- Număr anunț
- DA25010261
- Autoritate contractantă
- COMUNA RADASENI (PRIMARIA RADASENI) (CUI 4327545)
- Furnizor / câștigător
- SOSOI ALEXANDRU (CUI 35159530)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.640 RON
- Valoare atribuită
- 38.640 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.