Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare in camera dubla pentru 26 de persoane, in cadrul proiectului 10 pentru folclor. Prima noapte de cazare va incepe cu data de 09.02.2020 pana pe 13.02.2020 inclusiv.

Număr anunț
DA24985853
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR DIN MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 33723470)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.030,47 RON
Valoare atribuită
2.030,47 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.030,47 RON

din 2.030,47 RON estimat