Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de santier pentru proiectul „Modernizarea, reabilitarea și dotarea căminelor culturale în comuna Sînmartin, județul Bihor: cămin cultural în localitatea Cihei, cămin cultural în localitatea Haieu”, submasura 7.6 - Investiții asociate cu protejarea patrimoniului cultural prin PNDR finantat din Fondul European Agricol pentru Dezvoltare Rurală (FEADR). Operatorul economic va depune formular de oferta, detaliere financiara, certificatul constatator din care reiese codul CAEN autorizat în domeniul contractului, Autorizarile/atestatele/ agrementarile tehnice sau profesionale care permit prestarea activitatii.
- Număr anunț
- DA24984337
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
- Furnizor / câștigător
- TREND CONSULTING SRL (CUI 16376398)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.109,17 RON
- Valoare atribuită
- 23.109,17 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.